O nás

Věříme, že každý z nás jsme unikátní organismus, který vyžaduje individuální přístup. A začíná to u toho, co jíme a čím naši stravu doplňujeme.

Naše vlastnosti

Personalizace

Každý z nás je unikátní. Ve svém vzhledu, genetice, denním rytmu, a tedy i potřebách. Logicky proto vitaminy “pro všechny” nemohou naplno fungovat pro nikoho. Vitaminy individuálně sestavené na základě vašich potřeb však budou šlapat jako hodinky.

Komplexnost

I přes snahu o plnohodnotnou a vyváženou stravu nám obvykle některé mikroživiny chybí. To je daň za moderní zrychlenou dobu. Chybějící vitamin či minerál sice představuje pouze malou část naší stravy, ale na kvalitě života se dokáže projevit. A to znatelně.

Pravidelnost

Jsme to, co děláme často a pravidelně. Dobrý návyk je tedy základní stavební kámen našeho životního stylu. "Starého psa novým kouskům nenaučíš" neplatí, pokud si pro tvorbu lepšího návyku připravíme ty správné podmínky jako jednoduchost či přitažlivost.

Transparentnost

Na trhu se kvůli nedostatečné regulaci vyskytuje mnoho nekvalitních produktů. Pro snížení ceny v nich běžní výrobci používají nekvalitní náhrady. My jdeme opačnou cestou. Díky naší posedlostí kvalitou v produktech naleznete pouze čisté, přírodní suroviny.

Jak to začalo?

"Když začala světem otřásat covidová pandemie a spolu s ní i strach o naše zdraví, začal jsem hodně řešit doplňování vitamínů. Byl jsem celkem překvapený, když jsem zjistil, že nabídka vitamínů a doplňků stravy je na našem trhu naprosto nedostačující a hlavně netransparentní.

V lékárnách jsem viděl plno sterilních neprůhledných lahviček a krabiček, které se designem zasekly někde před dvaceti lety. A stejně neprůhledný byl i jejich obsah. Kdo mi zaručí, že obsahují dostatek účinných látek v odpovídající kvalitě? Protože naše legislativa rozhodně ne.

Byl jsem zavřený doma stejně jako zbytek planety a přemýšlel jsem, jak tento čas využít co nejlépe. Rozhodl jsem se věnovat doplňkům stravy, které dávají smysl. Umínil jsem si, že přinesu do Česka revoluci v doplňcích stravy. Kvalitní, účinné, personalizované a taky designové.

Přizval jsem si na pomoc ty nejpovolanější v oboru – odborníky v oboru lékařství, farmacie a farmakologie a spolu s nimi vybudoval unikátní algoritmus, který zpracovává dostupná odborná data, zohledňuje individuální potřeby jednotlivce a navrhne to nejlepší možné řešení na míru přímo pro něj."

Robert Sládek Robert Sládek Zakladatel značky vitapack®

Členové odborné rady

RNDr. Ondřej Matoušek, Ph.D.

RNDr. Ondřej Matoušek, Ph.D.

  • RNDr. v oboru biotechnologie
  • biotechnolog pro několik zahraničních firem
  • 10 let v čelních pozicích nadnárodních farmaceutických firem

“Dlouhodobě se zabývám studiem vitamínů, minerálů a doplňků stravy. Vystudoval jsem obor aplikované biochemie a získal z něj doktorský titul, jako biotechnolog působil v nemocnici a poté roky pracoval v nadnárodních farmaceutických společnostech. Jako odborný garant vitamínů VitaPack® bych rád přispěl k několika věcem: abychom se všichni v oblasti vitamínů, minerálů a doplňků stravy lépe vyznali, aby byly opravdu účinné a aby jejich uživatelé pocítili pozitivní změny.”

Agáta Szturcová

PBA. Veronika Zavřelová

  • Bc. v oboru biochemie a potravinářských technologií z dánské VŠ
  • výživová poradkyně certifikovaná kanadskou organizací

“Výživa pro mě byla velkým tématem již od mládí, kdy jsem studovala biochemii a potravinářské technologie na dánské VŠ. S doplňky stravy jsem poté měla možnost 5 let pracovat v jiné firmě, a na vlastní oči tak vidět děravost české legislativy i častou netransparentnost některých výrobců. Jsem ráda, že je vitapack® jiný a nesnaží se pouze vynikajícím marketingem prodat neúčinné placebo. V personalizovaných doplňcích stravy vidím budoucnost a ráda se svými znalostmi a zkušenostmi podílím na jejich vývoji.”

Bc. Martina Rusňáková Korejčková, DiS.

Bc. Martina Rusňáková Korejčková, DiS.

  • Bc. v oboru Výchova ke zdraví, FPE ZČU v Plzni
  • DiS. v oboru nutriční terapeut, VOŠZ v Plzni
  • od roku 2015 vede svoji nutriční poradnu v Plzni

“Jsem nutriční terapeutka, která miluje svou práci spočívající v pomoci lidem vypadat a cítit se lépe: pomocí konzultací stravování, jídelníčků na míru a celkového poradenství v životním stylu. V samotném srdci Plzně vedu svoji výživovou poradnu již řadu let. Také s radostí píšu články o stravování a přednáším na témata z oblasti životního stylu a zdraví. Pro vitapack® zodpovídám vaše zvídavé dotazy a přispívám svými znalostmi a zkušenostmi z oblasti výživy a upevňování zdraví co nejpřirozenějšími cestami.”