Čistota surovin a vstřebatelnost

Hledat ty nejkvalitnější suroviny s dostatečným obsahem účinných látek a špičkovou biologickou dostupností je něco jako maraton. Do kopce. My jsme se jej ale rozhodli uběhnout.

Víte, co kupujete?

Neobsahuje váš oblíbený doplňek stravy jen drahý hroznový cukr? Jistí si být nemůžete. Testování suplementů pro obsah, množství či kvalitu účinných látek u nás není vyžadováno.

My jdeme jinou cestou.

Přestože to zákon nevyžaduje, testujeme naše přípravky hned několikrát, v různých fázích výrobního procesu. Taky s vámi mluvíme na rovinu – u všech produktů najdete přesné informace o surovinách a jejich původu.


Řídíme se studiemi 📄

Výživové doplňky se dnes podrobují stovkám výzkumů. Sledujeme je a podle toho vybíráme produkty do našeho portfolia. Chceme, aby vitapack® obsahoval jen to, co zaručeně funguje.


Náš proces kontroly kvality

alternativní popisek
Všechny ingredience pečlivě vybíráme a necháváme je projít vstupním testem.
Státní zdravotní ústav
Všechny naše produkty laboratorně testujeme, a jsou proto zcela bezpečné a zdravotně nezávadné.
alternativní popisek
Každý sáček prochází také výstupní kontrolou. Kontrolujeme správný počet kapslí a celistvost.

A nakonec kvalitu našich služeb testujeme na lidech – sami na sobě a našich blízkých. Chceme si být 100% jistí, že vám přinášíme špičkové a funkční produkty.


Laboratorně testujeme 🔬

  • Laboratorně testováno
  • Veganské složení
  • Biodegradabilní balení
  • Bez lepku
  • Bez GMO
  • Přírodní suroviny

Přírodní ingredience 🌿

Veškeré naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice ve spolupráci s českým výrobcem s tradicí od roku 1990.
Dodavatele našich ingrediencí si však pečlivě vybíráme. Volíme lokální pěstírny hub, ekologické farmy a klademe důraz na kvalitu a čistotu vstupní suroviny i výsledného produktu. Cokoliv jde, získáváme z místního podnebí. Pro exotičtější suroviny se vydáváme do zemí, kde jsou pro jejich růst ty nejlepší podmínky – přece nebudeme ashwagandhu sbírat na Šumavě.

World map

Dostaňte ze svých vitamínů maximum 📈

Ani ty nejlepší ingredience nestačí jen bez rozmyslu smíchat. Každý produkt jsme vyvíjeli pečlivě s ohledem na všechny možné faktory. Pracují jednotlivé ingredience v synergii? Jsou účinné látky v kapsli v adekvátním množství? Snažíme se, aby tělo z každé té špičkové ingredience využilo všechny látky v co největším rozsahu.

Užívejte jen to, co skutečně potřebujete ✅

Doplňky stravy mají zdravou stravu pouze doplňovat, rozhodně ne zastupovat ani nahrazovat. Proto ve vitapacku® dostanete skutečně jen to, co vaše tělo potřebuje – a navíc v množství, v jakém látky reálně využije. Naše produkty jsou experty navrženy tak, aby přinesly maximální efekt a neexisstovala potřeba používat žádná zbytečná plnidla ani barviva.